تبلیغات
پرتقالی
نویسندگان
مترجم سایت
ایسنا:رییس ستاد حمل و نقل و مدیریت سوخت كشور از افزایش 20 درصدی سهمیه سوخت تاكسی های شهر تهران و كلیه تاكسی های بین شهری از اول مرداد ماه خبر داد.

محمد رویانیان روز سه شنبه در یك نشست خبری با اشاره به اینكه سهمیه بنزین و گازوییل خودروها در مردادماه تغییر چندانی ندارد، گفت: بر این اساس سهمیه خودروهای شخصی همانند ماه گذشته واریز خواهد شد. وی درباره سهمیه تاكسی ها نیز گفت: سهمیه بنزین تاكسی های شهر تهران از مرداد ماه 20 درصد افزایش می یابد.

به گفته رویانیان، كلیه تاكسی های بین شهری از اول مرداد ماه 20 درصد سهمیه بنزین اضافه تر می گیرند به عبارت دیگر تاكسی هایی كه 750 لیتر بنزین می گرفتند، از مرداد ماه 900 لیتر و تاكسی هایی كه 500 لیتر می گرفتند از مرداد ماه 600 لیتر بنزین خواهند گرفت
.
وی افزود: همچنین تاكسی های درون شهری كه سهمیه بنزین آنها 500 لیتر بود از مردادماه 600 لیتر خواهد بود و تاكسی هایی كه 300 لیتر سهمیه بنزین داشتند از مرداد ماه 360 لیتر بنزین خواهند گرفت.

رویانیان در خصوص بنزین های 100 تومانی نیز گفت: سهمیه بنزین 100 تومانی 90 درصد خودروها به اتمام رسیده و تنها 10 درصد خودروها سهمیه بنزین 100 تومانی دارند لذا بنزین 100 تومانی كماكان در كارت های سوخت باقی می ماند.

رییس ستاد حمل و نقل و مدیریت سوخت كشور از كاهش 25 درصدی سهمیه بنزین وانت بارهایی كه در طرح ساماندهی ثبت نام نكرده اند از مردادماه خبر داد و افزود: تا دو هفته دیگر سایت وزارت كشور و وزارت راه در خصوص ساماندهی وانت بارها باز می شود و وانت بارها یك هفته مهلت دارند با ثبت نام در این سایت و ارایه مدرك مشخص كنند كه در ناوگان حمل و نقل عمومی فعال هستند، در غیر این صورت ضمن اینكه سهمیه سوخت آنها 25 درصد كاهش می یابد، سهمیه آنها تبدیل به وانت بارهای شخصی می شود.

رویانیان درباره سهمیه سوخت آژانس ها نیز گفت: سهمیه سوخت آژانس ها در مرداد ماه همانند خودروهای شخصی تغییر نكرده و همانند گذشته خواهد بود.

وی در خصوص سهمیه خودروهای دولتی كه هنوز از سهمیه دولتی استفاده می كنند نیز گفت: بر پایه برنامه ریزی های انجام شده تمامی این خودروها شناسایی شده و از مرداد ماه مكلفند بنزین آزاد مصرف كنند.

 
طبقه بندی: گوناگون، خبر ،
برچسب ها: سهمیه سوخت مرداد، اعلام سهمیه سوخت خودروها در مرداد،
[ جمعه 31 تیر 1390 ] [ 11:19 ق.ظ ] [ پارسا باقری ]
درباره وبلاگ

نظر سنجی
 • نظر شما در مورد وبلاگ پرتقالی چیست ؟

 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
  تبلیغات