تبلیغات
پرتقالی
نویسندگان
مترجم سایت

علی سرتیپی مدیر عامل فیلمیران ضمن این كه استقبال مردم از «ورود آقایان ممنوع» در طرح ویژه اكران ماه مبارك رمضان را كم سابقه دانست‌، توضیح داد: «ورود آقایان ممنوع» به كارگردانی رامبد جوان اكنون در تهران به فروش 2 میلیارد و 540 میلیون تومان رسیده است.

همچنین این فیلم در شهرستان‌ها فروش معادل 1 میلیارد و 520 میلیون تومان داشته است.

سعید پاكستانی از هدایت فیلم‌ به ایسنا گفت:‌ «سوت پایان » به كارگردانی نیكی كریمی كه به مرز فروش 60 میلیون تومان رسیده است تنها در شامگاه 20 مرداد ماه توانست 10 میلیون تومان فروش كند.

پاكستانی درباره‌ فروش «آقا یوسف» نیز توضیح داد: آقا یوسف كه تاكنون به مرز 150 میلیون تومان رسیده است شب گذشته نیز 4 میلیون و نیم فروش داشت.

وی درباره‌ اكران «آقا یوسف» در شهرستان‌ها یادآور شد:‌ اكران گسترده‌ی این فیلم در شهرستان‌ها از فردا آغاز می‌شود و تا پایان ماه مبارك رمضان بر پرده‌ی سینماها باقی می‌ماند.

اكران «آقا یوسف» به كارگردانی علی رفیعی از پنج هفته پیش در شش سینمای تهران آغاز شده است.

سرتیپی همچنین درباره‌ فروش «سیزده 59» كه در تهران 6 سینما در اختیار دارد گفت: این فیلم به فروش 195 میلیون تومان رسیده و در شهرستان‌ها فروش 110 میلیون تومانی داشته است.

مدیر عامل فیلمیران از استقبال بی‌نظیر از اكران دوم «جدایی نادر از سیمین» نیز خبر داد و افزود:«جدایی نادر از سیمین» كه بر پرده‌ی سینماهای «عصر جدید » و «ایران » رفته است هر شب فروش 900 هزار تومان را تجربه كرده است.

طبقه بندی: گوناگون، خبر ،
برچسب ها: ورود آقایان ممنوع از مرز 4 میلیارد گذشت، ورود آقایان ممنوع، فیلم ورود آقایان ممنوع،
[ شنبه 22 مرداد 1390 ] [ 11:39 ق.ظ ] [ پارسا باقری ]
درباره وبلاگ

نظر سنجی
 • نظر شما در مورد وبلاگ پرتقالی چیست ؟

 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
  تبلیغات