تبلیغات
پرتقالی
نویسندگان
مترجم سایت

: ماتیاس مسی، برادر بزرگتر لیونل مسی و یکی از بزرگترین هواداران او از موفقیت های اخیر برادرش در تیم ملی آرژانتین به شدت خوشحال است. او در صحبت هایی در این باره گفته: «لئو روزهای خوبی را پشت سر می گذارد. او درخشش در کارنامه ورزشی اش در تیم ملی را کم داشت. او به لطف مربیان قبلی اش از جمله دیگو، باتیستا و ال کوکو، رشد و پیشرفت زیادی داشته.»
ماتیاس 29 ساله ادامه داد: «مسی هنوز یک پسر بچه است و فقط مانده تا در جام جهانی به قهرمانی برسد.»

TakeDel.Com | بالاترین برگ ایرانیان

 

برادر لیونل مسی درادامه به این نکته اشاره کرد که تصویر لیونل را روی بازویش تتو کرده است.
طبق اعلام روزنامه آرژانتینی اوله، اعضای خانواده مسی حتی تماشای یکی از بازیهای او را از دست نمی دهند و از عملکرد فوق العاده او متعجبند: «مسی از سیاره دیگری است. هر بازی ای که تمام می شود، برای او یک اس ام اس می فرستم، چه نتیجه بازی خوب بوده باشد و چه بد. ولی اخیرا پیغام های بدین ترتیب هستند: "الان دیگر نمی دانم که به تو چه بگویم". هرروز بیشتر از قبل سورپرایز می شویم.»
طبق اعلام برادر بزرگتر مسی، این ستاره ریز نقش نمی داند که در چه مسیری درحال حرکت است: «لئو در نظر ندارد که می تواند رکوردهایی بشکند. اینها را به او می گویند و ما اینها را به او می گوئیم و گاهی وقتها هم هم تیمی هایش به او می گویند. البته هدف مسی شکستن تمام رکوردهاست.»
برچسب ها: برادر مسی خالکوبی برادر مسی بازوی برادر مسی خالکوبی مسی خالکوبی بازوی برادر مسی عکس زن مسی عکس مادر برادر مسی عکس شخصی برادر مسی،
[ یکشنبه 21 اسفند 1390 ] [ 02:44 ب.ظ ] [ پارسا باقری ]
درباره وبلاگ

نظر سنجی
 • نظر شما در مورد وبلاگ پرتقالی چیست ؟

 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
  تبلیغات