تبلیغات
پرتقالی
نویسندگان
مترجم سایت


8 کلید مد برای پدرهایی که می خواهند
مانند "پدرخوانده رفتار کنید! وقتی با خانواده اش است بسیار راحت و بشاش با تی شرتهای گل گلی این طرف و آن طرف می رود اما آیا او با همان لباس ها در دادگاه حاضر می شود؟
 
 

چند ماه پیش صبح زود پاشدم تا خودم را برای جلسه مهمی که داشتم آماده کنم،بهترین لباسی که به نظرم مناسب بود را پوشیدم. جلوی آینه همانطور که گره کراواتم را درست می کردم برنامه کاری ام را در ذهن مرور می کردم. با خودم گفتم بهتر است خودم را به همسرم نشان دهم تا بداند چقدر خوشتیپ هستم! بعد رفتم داخل آشپزخانه تا یک بطری آب بردارم.
آنچه بعد برایم اتفاق افتاد مثل حرکت آهسته یک فیلم سینمایی بود. پایم سر خورد و ...... دیگر خیلی دیر شده بود! شوکه شده بودم، انگار خواب می دیدم، لباسهایم کاملا به هم ریخته بودند. سرتاپایم پر از پوره سبزیجات شده بود.

وقتی به خودم آمدم پسر کوچکم را دیدم که روی صندلی مخصوصش نشسته است و با چشمان از حدقه درآمده اش مرا نظاره می کند و ناگهان زد زیر خنده.برای کسی که تازه پدر شده است تطبیق احساسات شخصی با مسئولیت های جدید و انجام وظایف گیج کننده والدینی امری دلهره آور می باشد. متاسفانه، بسیاری از پدرها نمیتوانند به خوبی از پس وظایفشان بر بیایند و در عین حال به ظاهرشان هم برسند. من معمولا با پدرهایی روبرو می شوم که مانند یک مربی متبحر در روز مسابقه بیش از حد از خود راضی هستند. دوستان، به شما پیشنهاد می کنم مانند "پدرخوانده رفتار کنید! وقتی با خانواده اش است بسیار راحت و بشاش با تی شرتهای گل گلی این طرف و آن طرف می رود اما آیا او با همان لباس ها در دادگاه حاضر می شود؟ مسلما نه! او روز دادگاه بهترین و مناسبترین لباسهایش را می پوشد و با ظاهری آراسته چنان هیات منصفه را تحت تاثیر قرار می دهد که حتی رای دادگاه نیز تغییر می کند.


 
باور کنید شما هرروز مورد قضاوت دوستان و همکارانتان قرار می گیرید و ظاهر شما بسته به رفتار شما موفقیتان را تعیین می کند. به خاطر داشته باشید تنها فرزندتان است که بی توجه به ظاهرتان شما را دوست دارد اما رئیس، همکاران و مشتریانتان اینطور نیستند.1-باقی مانده غذای فرزنداتان را نخورید!
خطر افزایش وزن مردان با تولید هر فرزند 4% افزایش می یابد. دلیلش این است که مردان ذاتا صرفه جو هستند. یک ساندویچ برای کودکتان می خرید و وقتی او آن را نیمه تمام می گذارد شما چه می کنید؟ خب مسلما باقی آن را خواهی خورد! و این در مورد بستنی و چیپس و باقی چیزها نیز صدق می کند. باقی مانده غذا ها را یا برای خود کودک نگه دارید یا اگر غیرقابل مصرف است دور بریزید.2-به یاد داشته باشید که شما هم دیده می شوید.
اگر همسرتان به مد روز پیش می رود خب حتما از فرزندتان بیش از یک هنرپیشه معروف عکس دارید! امیدوارم فرزند شما وقتی به عکسهای کودکیش نگاه می کند بگوید: " من به عکس های کودکی ام که نگاه می کنم در اغلب آنها پدر و مادرم نیز با ظاهری آراسته و با لبی خندان حضور دارند. آنها جوان، بشاش و شیک به نظر می رسند." به خاطر داشته باشید همیشه مرتب و آراسته ظاهر شوید.  3-چرمی شوید!
فرقی نمی کند کفش، اورکت و یا ساعت چرم را انتخاب می کنید . بچه ها دوست دارند شما را در این پوشش ها ببینند از طرف دیگر توجه داشته باشید که ژاکتهای مخمل یا جیرتان همیشه مورد علاقه دخترانتان است !
4-ساده و شیک بپوشید
وقتی قراره یک تیپ معمولی بزنید اصلا سعی نکنید ادای براد پیت را در بیاورید. این هنرپیشه آنقدر بچه به فرزند خواندگی پذیرفته که من تعدادشان را فراموش کرده ام اما هر وقت جلوی دوربین ظاهر می شود انگار نه انگار که پدر چند فرزند است.او با یک شلوار جین و یک تی شرت و یک جفت پوتین ساده خیلی مرتب و آراسته به نظر می رسد.

برای پیشی گرفتن از  او می توانید یک شلوار جین تیره کلاسیک بپوشید و البته از تی شرتهایی که پر از شعار و شعر و این چیزهاست پرهیز کنید. در عوض می توانید از تی شرت های ساده تر یک دست روشن یا تیره استفاده کنید که واقعا هم شیک هستند. 5-با لباسهای قدیمتان خداحافظی کنید
کت و شلواری که می پوشید مال چهار سال پیش است؟ پیراهنتان را خانمتان در عید ولنتاین 2002 به شما هدیه داده است؟ همه را دور بریزید. به عنوان یک پدر شما باید بیش از پیش به لباسهایتان و پوششتان اهمیت بدهید. عشق مانند جبهه جنگ است و جنگ همیشه از گنجه لباستان شروع می شود.در این مورد بی رحم باشد.6-لباس های گله گشاد نپوشید
یک خصلت مردانه است که باعث میشود آقایان فکر کنند هرچیزی که بزرگتر باشد بهتر است اما باید بدانید که لباس های گشاد و بی قواره شما را بیش از آنچه که هستید چاق تر و شلخته تر نشان می دهد. بدتر از همه وقتی که خم می شوید تا کودکتان را جلوی والدین دیگر بغل کنید آنگاه نمای نازیبایی از بدنتان ارائه خواهید داد!

سعی کنید همیشه لباسهایتان کاملا اندازه باشد. هنگام خرید لباس دقت کنید مثلا امتحان کنید هنگامیکه می نشینید پیراهنتان تبدیل به دامن نشود یا وقتی ایستاده اید ببینید یک نفر دیگر هم در لباستان جا می شود!7-اگر نمی خواهید ورزش کنید پس کفش ورزشی نپوشید
لباس کهنه نپوشید مگر اینگه بخواهید باغبانی کنید، دمپایی نپوشید مگر اینکه بخواهید چیزی بشوئید، خلاصه هر چیزی را به همان منظوری که درست شده استفاده نمائید. شما در بهترین سالهای عمرتان هستید پس سعی کنید چیزی بپوشید که مناسب سنتان باشد. مهم نیست از چه برندی استفاده می کنید فقط بدانید که به اندازه کافی محصولات شیک و راحت وجود دارند.8- پدر بزرگ ها پدر خوانده های بهتری بودند.
شک ندارم پدربزرگ من یکی از خوش تیپ ترین مردایی بود که می شناختم. او یک استاد، هنرمند و خوش تیپ به تمام معنی بود. همیشه از اینکه بی عیب و نقص به نظر می رسید شگفت زده می شدم حتی وقتی از سرکار بر می گشت. او همیشه باعث می شد من متوجه زیبایی و هارمونی چیزهای اطرافم باشم.

او خیلی واضح و روشن به من توضیح می داد:" اینطوری کراوات را گره می زنن،" و " وقتی پیراهن می پوشی سرآستینت را این مدلی برگردون". هر وقت به خانه می آمد اورکتش را به من می داد و من با افتخار آن را خیلی مرتب در گنجه لباس قرار می دادم. او با ظرافت خاصی به من یاد میداد که چگونه با اشیاء دور و برم رفتار کنم. و نهایتا باید بگویم که آموزش درست استفاده کردن از وسایل و چگونه پوشیدن و خوردن بهترین درسهای زیستن است.


طبقه بندی: عكس گوناگون، گوناگون،
برچسب ها: مدل لباس، مدل لباس مردانه، لباس مدانه، پدتقالی2،
[ پنجشنبه 1 تیر 1391 ] [ 07:59 ب.ظ ] [ پارسا باقری ]
درباره وبلاگ

نظر سنجی
 • نظر شما در مورد وبلاگ پرتقالی چیست ؟

 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
  تبلیغات