تبلیغات
پرتقالی
نویسندگان
مترجم سایت
 زندی مصدوم شد،میداودی تصادف کرد
سرمربی استقلال که در فاصله دوری قرار داشت خطاب به این هوادار گفت: اینجا جای تست گرفتن نیست. چرا از اسم جانبازان سوء استفاده می‌کنی؟ ما اینجا تست نمی‌گیریم.
فارس: تمرین نوبت بعد از ظهر تیم استقلال از ساعت 18 در کمپ اختصاصی این باشگاه برگزار شد.

 * حدود 200 هوادار استقلال در تمرین امروز حضور داشتند و نظاره گر تمرین شدند. در ابتدای تمرین یکی از هواداران روی میله‌های کنار زمین رفت و با صدای بلند خطاب به قلعه نویی گفت: شما که با جانبازان عکس می‌اندازید از دوست من تست بگیرد. من هم فرزند جانباز هستم.

سرمربی استقلال که در فاصله دوری قرار داشت خطاب به این هوادار گفت: اینجا جای تست گرفتن نیست. چرا از اسم جانبازان سوء استفاده می‌کنی؟ ما اینجا تست نمی‌گیریم. آن هوادار که خیلی عصبانی بود گفت باید از این هوادار تست بگیری که قلعه نویی گفت بایدی وجود ندارد و آن تماشاگر با ناراحتی به همراه دوستش کمپ استقلال را ترک کرد.

 * فریدون زندی در همان ابتدای تمرین و در حالی که تازه کار با توپ آغاز شده بود دچار آسیب دیدگی شد و به رختکن رفت. این بازیکن نتوانست به تمرین ادامه بدهد و کمپ استقلال را ترک کرد.

 * میلاد میداودی با 30 دقیقه تاخیر به محل تمرین رسید. وقتی ماجدی از او سؤال کرد که چرا دیر رسیده مهاجم استقلال گفت که با اتومبیل شخصی خود تصادف کرده و به همین دلیل با تاخیر آمد.

 * دویدن دور زمین ارسال پاس‌های کوتاه در میانه زمین، حرکت‌های ترکیبی که توسط قلعه نویی سازمان دهی می‌شد و شوت به سمت دروازه توسط بازیکنان از برنامه‌های اصلی تمرین امروز استقلال بود. در یکی از این صحنه‌ها روی ارسال علی حمودی، آرش برهانی با ضربه قیچی برگردان دروازه را باز کرد و مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

 * با وجود اینکه گفته می‌شد ملی پوشان استقلال به تمرینات این تیم اضافه می‌شوند امروز هم خبری از آنها نبود.

 * بعد از گذشت 40 دقیقه هواداران استقلال قصد تشویق قلعه نویی را داشتند که سرمربی استقلال با حرکات دست از آنها خواست این کار را نکنند تا بازیکنان تمرکز کافی داشته باشند.

 * در آخر تمرین طرفداران استقلال امیر قلعه نویی را تشویق کردند که سرمربی استقلال از طرفداران خواست بازیکنان را تشویق کنند.

 * طالبی مترجم فصل گذشته هنکه در تمرین امروز حضور داشت و با امیر قلعه نویی صحبت کرد.طبقه بندی: گوناگون، خبر ورزشی، خبر ،
برچسب ها: زندی، میداودی،
[ سه شنبه 6 تیر 1391 ] [ 02:37 ب.ظ ] [ پارسا باقری ]
درباره وبلاگ

نظر سنجی
 • نظر شما در مورد وبلاگ پرتقالی چیست ؟

 • امار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
  تبلیغات